Cablu Fibra Optica MM 12 Fibre OM3 50/125 LSZH
Livrare în 24 ORE
free shipping and return
Livrare în toată țara in 24 ORE prin curierat rapid.

Cablu Fibra Optica MM 12 Fibre OM3 50/125 LSZH

disponibilitate:Produsul este in stoc

sku: 1602

5.24lei

Pret cu TVA, pe metru liniar

Comanda Cablu Fibra Optica MM 12 Fibre OM3 50/125 LSZH la telefon:
0752 191 123 | 0752 191 121

Fisa tehnica

Cablu Fibra Optica MM 12 Fibre OM3 50/125 LSZH Netlog

Diametru miez conductor optic: 50 µm ±2.5

Diametru acoperire optica cu fibra sticla: 125 µm ±0.7

Diametru fibra cu invelis acrilic: 250 µm ±15

Lungime de unda Tx: 1310 nm

Lungime de unda Rx: 1550 nm

Atenuare: max 0.4 dB / km, respectiv max 0.3 dB / km

Greutate : 43 kg / km

Tensiune: 1500N

Viteza de transmisie : 10 Gbps

Compozitie :

– 12 fibre multi-mode OM3 50/125 um

– tub central umplut cu gel hidrofob

– loose tube: PBT de 4mm

– intaritura din fibre de sticla

– manta LSZH 6.8mm, culoare neagra

 

Descarca fisa tehnica

Descrierea produsului

um

metru liniar

No Tags for this product