Media converter SM 10/100/1000 pentru module SFP SC 20KM - Catena Electric
Media converter SM 10/100/1000 pentru module SFP SC 20KM
Livrare în 24 ORE
free shipping and return
Livrare în toată țara in 24 ORE prin curierat rapid.

Media converter SM 10/100/1000 pentru module SFP SC 20KM

disponibilitate:Produsul este in stoc

sku: 1638

94.13lei

96 în stoc

Fisa tehnica

um

bucata

Descrierea produsului

Media convertor SM 10/100/1000 pentru module SFP SC

Are inclus adaptorul 220Vca/5Vcc-1A si manualul de utilizare
Caracteristici:
– interfata electrica: port RJ45 10/100/1000Mbps;
– interfata optica: 1000Mbps, SC, 20km, singlemode;
– temperatura de operare:-20~75 grd. C,umiditate 0~95% fara condens.

No Tags for this product